Plánovač výroby

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výrobnú spoločnosť v Šamoríne hľadáme plánovača výroby, ktorý má aspoň ročnú skúsenosť s plánovaním výroby, dohovorí sa anglicky, ovláda prácu s MS Excel a má logické myslenie.

. zodpovednosť za plánovanie výroby podľa požiadaviek zákazníka
. komunikácia so všetkými oddeleniami spoločnosti
. zabezpečenie materiálu pre výrobu
. príprava reportov a výrobných príkazov

. práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
. ročný bonus
. zabezpečená autobusová doprava zo smeru Veľký Meder, Dunajská Streda a Gabčíkovo

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať podmienakam stanoveným našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

. minimálne ročná skúsenosť na pozícií plánovača výroby
. logické myslenie
. technické myslenie
. anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3811191  Megjelentetés dátuma: 8.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac