Koordinátor projektových zmien

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. vytvorenie a riadenie zmenového tímu
. získavanie informácií o technických zmenách a vypracovanie akčného plánu
. dokumentovanie technických zmien
. komunikácia o technických zmenách so zákazníkom
. vedenie projektovej dokumentácie

. finančné benefity, 13. a 14. plat
. balík sociálnych benefitov
. jazykové vzdelávanie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, nám pošlite prosím Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske/ technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

. skúsenosť na podobnej pracovnej pozícii je nutná
. nemecký jazyk na pokročilej úrovni
. technické myslenie, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3724826  Megjelentetés dátuma: 26.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 1 800 EUR/mesiac