Koordinátor/ ka projektov s holandským jazykom

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 500 EUR/mesiac+ ďalšie finančné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, servisné centrum. Pozícia nevyžaduje technické vzdelanie ani background. Hľadáme kandidáta, ktorý má výnimočné koordinačné a komunikačné zručnosti, má blízko k administratívnym činnostiam a aktívne ovláda holandský jazyk.
HOLANDSKÝ JAZYK je podmienkou. Pozícia ma fixný pracovný čas, bez hotline, bez víkendovej práce.

– zodpovednosť za poskytovanie administratívnej podpory prostredníctvom spracovania objednávok
– spolupráca s účtovnými a inými oddeleniami
– podpora zákazníkov, servisných technikov v rôznych administratívnych otázkach
– plánovanie termínov servisov
– príprava objednávok a príprava faktúr
– spolupráca s tímom technikov v danej krajine (Holandsko)
– kontakt so zákazníkmi a internými zamestnancami v holandskom jazyku

* práca v rámci profesionálneho a medzinárodného tímu, priateľských kolegov a manažérov
* rôzne firemné akcie
* flexibilná pracovná doba (fixný čas na pracovisku 9.30- 15.30)
* 7,5 hodinový pracovný čas
* jazykové kurzy a firemné školenia priamo na pracovisku

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis ako reakciu na tento inzerát.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Shared service centrum poskytujúce služby pre nášho klienta pôsobiaceho v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť ERP systému je výhodou (SAP, Oracle, etc)
• silné zákaznícky orientované myslenie
• kvalitné organizačné schopnosti
• komunikačné zručnosti
• aktívny prístup pri riešení problémov

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3661584  Megjelentetés dátuma: 7.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac