Procesný inžinier

Neumann Consulting s. r. o.

Trenčiansky kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+13-ty platy, diéty, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, etablovanú nemeckú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojáskej výroby hľadáme kandidáta na pozíciu Procesný inžinier pre aktivity súvisiace s validáciou výrobných strojov a tvorbou dokumentácie. Máme záujem o šikovného a aktívneho absolventa odborov ako mechatronika alebo elektronika, ktorému nevadí časté cestovanie po celom svete a rád by sa venoval svojmu osobnému rozvoju a profesionálnemu rastu.

- testovanie správnej výrobnej praxe vzhľadom k zásadám GMP vo farmaceutickom priemysle ( spoločnosť ponúka intenzívne a detailné zaškolenie )
- testovanie správneho systému fungovania výrobných zariadení a nastavených procesov výroby
- výkon validácie testovacích zariadení
- nastavovanie parametrov testovaných zariadení
- analýza problémov vo výrobnom procese a navrhovanie nápravných opatrení a riešení
- vedenie a účasť na rozličných odborných workshopoch
- aktívna spolupráca so zákazníkmi a časté cestovanie po celom svete

- práca v príjemnom medzinárodnom tíme a množstvo teambuildingových aktivít
- bohatý sociálny balík
- možnosť obrovského profesionálneho rastu a naberania pracovných skúseností ( odborné školenia, semináre a kongresy po celom svete )
- spoločnosť vie pomôcť pri prípadnej relokácii zamestnanca a i.

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM alebo ANGLICKOM JAZYKU, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je medzinárodne pôsobiaca výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia je vhodná najmä pre proaktívneho absolventa vysokej školy technického smeru
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- ochota cestovať ( cca 70% celosvetovo )
- tímový duch a flexibilná osobnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3615101  Megjelentetés dátuma: 21.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac