Operátor automatického stroja

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ihneď
od 600 do 960 eur brutto + 30% variabilná zložka mzdy (spolu až do 1500 eur brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie strojov počas výrobných fáz, zasahujúc alebo žiadajúc podporu pre krízové situácie
- naloženie vstupného materiálu a opätovné zahájenie výroby
- vykonávanie zásahov bežnej údržby podľa inštrukcií, ktoré sú uvedené vo formulári pri stroji
- vykonávanie pomocných činností, podľa požiadaviek príslušných fáz pracovného dokumentu
- kontrola produktu na základe špecifikácií vydaných oddelením kvality
- práca na 3 zmeny

- ročný bonus
- možnosť vianočného bonusu vo výške mesačného platu podľa výsledkov
- stravovanie za 0,50€ alebo stravovacia karta
- firemné akcie - Family Day, Vianočný večierok, popr. výlet
- práca v nadštandardných priestoroch

- zabezpečená doprava:
Zabezpečená doprava :
TRASA 1: Horné Mýto, Trhová Hradská, Dunajská Streda, Vydrany, Veľké Blahovo, Horná Potôň, Lehnice, Mierovo, Povoda
TRASA 2: Vrakúň, Gabčíkovo,Baka,Trstená na Ostrove, Horný Bar, Šulany, Kyselica, Rohovce, Trnávka, Báč
TRASA 3: Dolný Štál Boheľov, Pataš, Čiliz. Radvaň, Ňárad, Gabčíkovo, Baka, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Báč- výpomoc pri riešení ubytovania.

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis ako reakciu na tento inzerát.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske/ technické

. znalosť technickej dokumentácie
. technické vzdelanie
. samostatnosť a zodpovednosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3575068  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 600 do 960 eur brutto + 30% variabilná zložka mzdy (spolu až do 1500 eur brutto)