Zoraďovač automatických strojov

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ihneď
od 1025 do 1210 eur brutto + 30% variabilná zložka mzdy (spolu až do 2000 eur brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zoraďovanie automatických tvárniacich strojov alebo zváracích strojov ( stroje na výrobu pružín, ohýbačky, lisy, zváracie roboty )
- znalosť princípov funkcie strojov riadených počítačom
- základná znalosť pneumatických, hydraulických systémov
- zoradenie stroja na zabezpečenie zhodnej výroby
- prezoradenie stroja na iný typ výrobku
- denná kontrola strojov ( parametre, funkčnosť, opotrebujúce sa časti)
- nájdenie príčiny problémov a následné odstránenie
- pravidelné výmeny a údržba strojov
- technické školenie a dohľad nad zásahmi operátorov

- Ročný bonus
- Možnosť vianočného bonusu vo výške mesačného platu, podľa výsledkov
- Stravovanie za 0,50€ alebo stravovacia karta
- Firemné akcie - Family Day, Vianočný večierok, popr. výlet
- Práca v nadštandardných priestoroch - Stavba roka 2015
- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Zabezpečená doprava :
TRASA 1: Horné Mýto, Trhová Hradská, Dunajská Streda, Vydrany, Veľké Blahovo, Horná Potôň, Lehnice, Mierovo, Povoda
TRASA 2: Vrakúň, Gabčíkovo, Baka,Trstená na Ostrove, Horný Bar, Šulany, Kyselica, Rohovce, Trnávka, Báč
TRASA 3: Dolný Štál Boheľov, Pataš, Čiliz. Radvaň, Ňárad, Gabčíkovo, Baka, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Báč- výpomoc pri riešení ubytovania.

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis ako reakciu na tento inzerát.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

- strojný mechanik, - mechatronik, elektronik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- schopnosť samostatne pracovať a učiť sa
- časová disponibilita, flexibilita práce
špecializácia :
- strojný mechanik,
- mechatronik, elektronik

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3575060  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1025 do 1210 eur brutto + 30% variabilná zložka mzdy (spolu až do 2000 eur brutto)