Testovací inžinier- pozícia vhodná pre absolventov

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pracovnú pozíciu Test Inžiniera hľadáme kandidáta, ktorý vie plynulo komunikovať v anglickom, číta technickú dokumentáciu a má ukončenú VŠ s elektro zameraním.

Náplň práce:

- testovanie hotových produktov po SW/ elektrickej a mechanickej stránke
- príprava technickej dokumentácie (elektrotechnická dokumentácia, kusovníky a pod)
- spolupráca na projektoch
- komunikácia v anglickom jazyku

- práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je leadrom vo svojom odvetví
- 13. plat, 14. plat
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- jazykové kurzy
- bohatý balík sociálnych benefitov

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku ako reakciu na tento inzerát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú výrobnú spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- VŠ technického zamerania, ideálne elektro smer
- aktívne ovládanie anglického jazyka
- ochota učiť sa nové veci

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3453925  Megjelentetés dátuma: 19.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac