Operátor strojov a zariadení

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ASAP
od 900€ brutto + mesačný bonus + 13. plat + nočné a víkendové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. samostatné riadenie automatických strojov
. bežná údržba strojov
. čítanie technickej dokumentácie
. kontrola výstupného produktu

. bonusy a príplatky (mesačný 30% po splnení čiastkových cieľov, nočné príplatky a 50% víkendový príplatok)
. 13. plat vo výške polovice hrubej mzdy
. moderné a čisté prostredie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
. zabezpečená autobusová doprava zo smeru Veľký Meder, Dunajská Streda a G.abčíkovo
. zaškolenie na prácu s konkrétnymi strojmi

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis ako reakciu na tento inzerát.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske/ technické

. znalosť technickej dokumentácie
. technické vzdelanie
. samostatnosť a zodpovednosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3447268  Megjelentetés dátuma: 19.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900€ brutto + mesačný bonus + 13. plat + nočné a víkendové príplatky