Operátor novej výroby/Elektrotechnik

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 850 € + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre novú a modernú spoločnosť v lokalite Malacky.

Pracovná doba: 3-zmenná (týždeň 8-hodinové ranné zmeny, týždeň 8-hodinové obedné zmeny, týždeň 8-hodinové nočné zmeny).

Náplň práce:
-práca na montáži
-údržba výrobného zariadenia
-optimalizácia a zefektívnenie výroby
-materiálové zásobovanie
-dokumentácia
-údržba bezpečnosti a poriadku na pracovisku

-13. plat
-bonusy do výšky €150/mesiac
-zamestnanecký balíček benefitov
-práca v medzinárodnej, mladej a modernej spoločnosti

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám vaše CV v slovenskom alebo v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho na medzinárodnej úrovni v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Počet rokov praxe

1

-základný kurz o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 21, §22, § 23 nutný
-skúsenosti s prácou vo výrobe
-technické a analytické myslenie
-ochota pracovať na 3 zmeny
-samostatnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3437923  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 850 € + 13. plat