Správca výrobného závodu ( facility )

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 € ( fix + vario )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu Vedúceho údržby závodu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodne pôsobiacu spoločnosť v oblasti výroby. Hľadáme šikovného kandidáta s priamymi skúsenosťami s riadením údržby výrobného závodu, s proaktívnym prístupom k práci a praxou v nastavovaní procesov.

- priebežné zabezpečenie údržby a opravy budov a kotolní
- sledovanie a evidencia druhov energií
- vedenie dvoch prevádzkových údržbárov, ich hodnotenie a motivácia
- riadenie upratovacej spoločnosti a strážnej služby
- komunikácia s externými dodávateľmi, ich hodnotenie a výber
- príprava a tvorba operatívnych inštrukcií pre facility maintenance proces a sledovanie zákonných požiadaviek v tejto oblasti (process owner)

- stabilné pracovné miesto s možnosťou sebarealizácie
- balík zamestnaneckých výhod a nadštandardných benefitov
- pohyblivá pracovná doba
- priestor pre odborné vzdelávanie

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM A ANGLICKOM JAZYKU, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- praktická skúsenosť na podobnej pozícii
- dobré všeobecné technické znalosti a orientácia v technickej dokumentácii
- výborný prehľad v zákonných požiadavkách týkajúcich sa prevádzky infraštruktúry
- zvládnutie komunikácie v anglickom jazyku ( priamy nadriadený cudzinec )
- schopnosť viesť menší tím podriadených
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- ochota identifikovať a riešiť problémy

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3420474  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 € ( fix + vario )