Plánovač materiálu

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
od 1000 € + 20% variabilná zložka mzdy + 13.plat + ročný bonus za splnené ciele.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu Plánovača materiálu obsadzujeme pre nášho klienta, etablovanú zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v segmente automotive výroby. Hľadáme človeka zo skúsenosťami z výrobného závodu a dobrými koordinačnými zručnosťami.

miesto výkonu práce = Bánovce nad Bebravou

- objednávanie - zabezpečovanie dodávok materiálov od dodávateľov podľa potrieb výroby
- plánovanie a riadenie dodávok vstupného materiálu s dodávateľmi
- koordinácia pracovných aktivít viacerých ľudí
- aktívna práca s internými informačnými systémami

- stabilné pracovné miesto
- balík zamestnaneckých výhod
- 13. plat
- školenia zabezpečené spoločnosťou

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii v medzinárodnej výrobnej spoločnosti min. 2 roky
- aktívna komunikácia v anglickom alebo talianskom jazyku
- flexibilita a dynamika
- koordinačné zručnosti
- pozitívny prístup k riešeniu problémov
- samostatnosť a iniciatíva

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3390076  Megjelentetés dátuma: 2.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 € + 20% variabilná zložka mzdy + 13.plat + ročný bonus za splnené ciele.