HR Specialist

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200€ + ročný bonus + vianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta úspešnú zahraničnú výrobnú (strojárska výroba) spoločnosť, sídliacu v lokalite DUNAJSKÁ STREDA.

Náplň práce:
. zastrešovanie celého procesu náboru nových zamestnancov
. zabezpečovanie školení
. zodpovednosť za personálnu agendu zamestnancov
. podpora v legislatívnej oblasti v rámci HR oddelenia

. aktívne využívanie cudzieho jazyka
. zázemie stabilnej spoločnosti
. nadštandardné finančné ohodnotenie
. príjemné pracovné prostredie

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis s fotografiou v slovenskom a anglickom jazyku ako reakciu na tento inzerát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť pôsobiacu v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Human - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

. plynulá komunikácia v anglickom a maďarskom jazyku
. práca v MS Office, SAP a Human
. znalosť zákonníka práce
. prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti výhodou
. samostatnosť, zodpovednosť, diskrétnosť, komunikatívnosť a odolnosť voči stresu

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3388245  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200€ + ročný bonus + vianočný bonus