Produktový vývojár (vhodné aj pre absolventa VŠ strojárskeho zamerania)

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
od 1350 do 1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich klientov, medzinárodne pôsobiacu výrobnú spoločnosť so sídlom v Trenčianskom kraji, hľadáme kandidáta na pozíciu Produktového vývojára na oddelenie R&D. Hľadáme aj šikovného absolventa strojárskeho odboru na vysokej škole, ktorý si vie vybudovať prirodzený rešpekt, má dobré koordinačné zručnosti a hovorí aktívne po anglicky či nemecky.

miesto výkonu práce = Dolné Vestenice

- zastrešenie výrobných projektov od zadania dopytu od zákazníka až po odovzdanie do série v oblasti gumo-kovových a gumo-plastových výrobkov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti ( kvalita, výroba, nákup a i. )
- koordinácia projektového tímu ( cca 5- 6 pracovníkov )
- reportovanie všetkých hľadísk projektu ( časový plán, rozpočet, dôležité míľniky a pod. )
- technická podpora predaja pri akvizícii nových zákazníkov
- aktívna komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- medzinárodná spolupráca s R&D centrami a koordinácia aktivít

- pracovné zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve
- flexibilný pracovný čas
- bohatý sociálny program a i.

Zaujala Vás táto, alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia vhodná aj pre šikovného absolventa priemyselných odborov na technických univerzitách
- prípadná prax v automotive je veľkou výhodou
- znalosť fyziky ( kovy, plasty, guma )
- technické myslenie a znalosť výkresovej dokumentácie
- koordinačné schopnosti a skúsenosti s projektovým manažmentom

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3317200  Megjelentetés dátuma: 30.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1350 do 1500 €