CNC Frézari- 4 osé obrábacie centrá

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300-1400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú zahraničnú spoločnosť, sídliacu v lokalite NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, pôsobiacu v oblasti výroby strojov a zariadení pre papierenský priemysel, obsadzujeme pozíciu Frézar 4 osého obrábacieho centra.

. Zamestnávateľ poskytuje príspevok na ubytovanie.

. zhotovovanie súčiastok z dodaného materiálu na základe výkresovej dokumentácie
. nastavenie a výber rezného náradia
. upnutie obrobku, vykonávanie korekcií
. vykonávanie predpísanej operácie technologického postupu
. dvojzmenná prevádzka

. poskytnutie ubytovania
. práca v úspešnej zahraničnej spoločnosti
. motivujúce finančné ohodnotenie
. dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom je poskytnutý príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu
. v prípade ubytovania v Novom Meste nad Váhom uhrádzanie časti nákladov na ubytovanie, resp. 50%
. odborný rast
. sociálne zázemie

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis ako reakciu na tento inzerát.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

. skúsenosť s prácou s 4 osím obrábacím centrom- PODMIENKA
. skúsenosť s prácou so systémom Heidenhain
. schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
. vŕtanie, frézovanie, upínanie, programovanie a nastavovanie 4 osích CNC strojov
. manuálna zručnosť
. schopnosť pracovať samostatne

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3273954  Megjelentetés dátuma: 25.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300-1400€