Inžinier kvality ( potravinársky priemysel )

Neumann Consulting s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava, okres Senec, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci/upresníme pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. pozíciu obsadzujme do BRATISLAVY !
. na pozíciu Inžiniera kvality hľadáme kandidáta, ktorý má ukončené VŚ vzdelanie v potravinárskom či chemickom odbore.

Náplň práce:
- zabezpečenie metrologických postupov
- príprava plánovaných kontrol
- organizácia kruhových testov, validácia pracovných postupov a metód
- vybavovanie reklamácii
- vyhodnocovanie kvality
- spracovanie štatistík

- motivujúce platové ohodnotenie
- 13. plat
- práca v príjemnom prostredí
- bohatý balík sociálnych benefitov
- dynamický kolektív

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske/chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- komunikačné zručnosti sú veľmi vítané
- byť tímový hráč, no zároveň sa nebáť vziať zodpovednosť do vlastných rúk
- ochota sa učiť novým veciam

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2704835  Megjelentetés dátuma: 3.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúci/upresníme pri pohovore