Inžinier kvality s aktívnym AJ (automotive priemysel)

Neumann Consulting s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1600-1800e

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. Miesto výkonu práce BRATISLAVA (DNV)
. Pre nášho klienta, úspešnú nemeckú spoločnosť hľadáme kandidáta na pozíciu Inžiniera kvality, ktorý má skúsenosti na pozícii v spoločnosti s automotive produkciou a plynulo sa dorozumie Anglicky.

Náplň práce:
- komunikácia požiadaviek od zákazníka v rámci firmy a koordinácia zabezpečenia podkladov pre spracovanie dokumentácie
- zodpovednosť za komunikáciu so zákazníkom
- vzorkovanie na zákazníka podľa PPAP-VDA2, APQP/VDA4.3
- analýza a spracovanie zákazníckych reklamácii
- schvaľuje odchýlky voči špecifikácii na výrobkoch
- spolupracuje pri zavádzaní nových metód práce, ktoré vedú k zlepšeniu kvality a pri návrhu kontrolných plánov a postupov pre kontrolu kvality

- 13. plat
- nástup ihneď
- stabilné pracovné miesto
- balík sociálnych benefitov
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe
- ďalšie školenia a vzdelávanie zabezpečované spoločnosťou

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť, ktorá pôsobí v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícii Inžiniera kvality v automobilovom priemysle / zákaznícka kvalita - výhodou !
- znalosť 8D reportov
- samostatnosť, komunikatívnosť, diplomatické vystupovanie
- rokovacie a organizačné schopnosti
- dodržiavanie termínov
- logické myslenie
- flexibilita, rýchla reakcia
- ISO / TS 16949

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2628653  Megjelentetés dátuma: 20.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600-1800e