Analytik plánovania a nákladov- oddelenie logistiky

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
dohodou
od 1300 € v závislosti od skúseností kandidáta + letná a zimná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, významnú výrobnú spoločnosť produkujúcu v oblasti strojárstva.

miesto výkonu práce: Trenčianske Stankovce

- organizovanie logistických operácií
- finančné plánovanie, príprava budgetu a forecastov
- kalkulácia a účtovanie položiek počas mesačnej uzávierky
- reporting kľúčových finančných ukazovateľov; monitorovanie výkonnosti a kvality jednotlivých procesov a aktivít uskutočňovaných na základe KPI
- podpora prebiehajúcich analýz riskov a príležitostí
- kontrola pohľadávok zákazníkov a následné kontrola nápravných opatrení
- stratégia, vyjednávanie, zazmluvnenie dodávateľov v oblasti supply chain/ logistiky

- práca v úspešnej, európskej výrobnej spoločnosti s dlhodobým pôsobením na Slovensku
- veľmi zaujímavá pozícia, ktorá ponúka možnosť rozvoja
- práca v dynamickom, profesionálnom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- množstvo školení+ ďalšie vzdelávanie
- aktívne využívanie cudzích jazykov

V prípade záujmu prosím pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM a v ANGLICKOM jazyku. Prosíme, pripojte aj svoju fotografiu.
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutnou podmienkou
- ekonomické vzdelanie
- predchádzajúce pôsobenie na pozícii Cost Analyst/ Controller podmienkou
- samostatnosť, logické myslenie, analytické schopnosti
- znalosť SAP BI a SAP ERP
- znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2544924  Megjelentetés dátuma: 22.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 € v závislosti od skúseností kandidáta + letná a zimná odmena