Technik údržby

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 400 EUR/mesiack mzde sa ešte prirátavajú príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú nemeckú spoločnosť, hľadáme kandidátov na pozíciu Technika údržby. pri tejto pozícii vyžadujeme vyhlášku, min. 21

Miesto výkonu práce = Devínska Nová Ves
Pracuje sa na 3 zmeny

Náplň práce:

- odstraňovanie závad na automatických linkách
- zabezpečenie údržby a opráv na strojných zariadeniach ( elektronika, mechanika )
- návrhy na technické zlepšenia
- hlásenie a riešenie technických problémov vo výrobe

-13. – 14. plat
- balík sociálnych výhod
- jazykové kurzy ,,face to face,,

Zaujala vás táto ponuka? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/ technické/ strojárske

Počet rokov praxe

1

- min. odborná spôsobilosť podľa § 21, 508/2009 Z.z.
- skúsenosti s údržbou vo výrobnom prostredí
- znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, elektriky
- čítanie technickej dokumentácie

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2287511  Megjelentetés dátuma: 17.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 400 EUR/mesiack mzde sa ešte prirátavajú príplatky