Operátor technického čistenia

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čistenie povrchov vo výrobnej hale a v skladových priestoroch. ( zametanie a zmývanie ručne ale aj pomocou vozíkov)
Odstraňovanie nánosov z povrchov a ošetrovanie strojov a zariadení.
Zbieranie odpadu zo smetných nádob na hale.
Likvidácia a triedenie odpadov z haly a skladov. Udržiavanie poriadku v priestoroch na odpad. Obsluha lisov na odpady.
Zodpovednosť za poriadok na hale, v skladoch.
Kontrola a zabezpečenie dostatočného množstva priemyselných utierok a rukavíc vo výrobe.

 13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne)
 V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma (nepeňažný príjem).
 Mesačný príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy.
 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.
 Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
 Mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy už po odpracovanom prvom mesiaci.
 Stravovacie karty
 Zdarma 2x týždenne ovocný bufet.
 Možnosť prehodnotenia mzdy po 3 odpracovaných mesiacoch na základe skúseností a výkonu zamestnanca.
 Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí.

Moderná nadnárodná strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou opracovania hliníka hľadá práve Teba.
Neseď doma, pridaj sa k nám, spolu dokážeme viac...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel a cit pre poriadok.
Vodičský preukaz skupiny B výhodou.
Stredoškolské vzdelanie technického zamerania výhodou.
Ochota a chuť pracovať na 2 zmennú prevádzku. ( 7,5 hodinové pracovné zmeny)
Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, zdravotná spôsobilosť, teamová práca a samostatnosť.

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3972254  Megjelentetés dátuma: 22.10.2020  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac