Technológ prania, tepelného opracovania a zvárania

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 1608, Žarnovica
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za chod prevádzky prania, pasivácie v plnom rozsahu.
Tvorba, riadenie a optimalizácia technologických postupov na pranie, pasiváciu, tepelné spracovanie v oblasti spracovania hliníkových profilov.
Špecifikácia a riadenie technických a technologických parametrov tepelného spracovania.
Participácia na tvorbe plánov pre linku prania a pasivácie, tepelného spracovania a zvárania ( spolu s oddelením plánovania).
Reporty, analýzy a vyhodnocovanie výrobných parametrov ( výkonnosť, nepodarkovosť, dostupnosť) včítane prípravy 8D reportov.
Návrh a implementácia nápravných opatrení.
V príslušnej oblasti zodpovednosť za zabezpečenie kvality, riešenie prípadných reklamačných konaní a zavadzanie príslušných nápravných opatrení.
Riadenie a koordinácia obslužného personálu pre linku prania a pasivácie.
RIadenie a koordinácia technologickej časti pre linku tepelného spracovania a zvárania.
S ohľadom na vývoj zákaziek práca v 3 zmennej prevádzke.

Príplatky: za rizikové prostredie, za prácu na poobednej a nočnej zmene, za prácu nadčas, za prácu v sobotu, nedeľu i sviatok, príplatok za nepretržitú prevádzku.
Stravovacie karty 3,83€/odpracovaný deň Zdarma 2x týždenne ovocný bufet.
Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne.
V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie ( v hodnote nepeňažného príjmu).
Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne).
Príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy.
Mesačné prémie do výšky 10% z HZM už po odpracovanom prvom mesiaci.
Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí.
Bezplatný letný detský tábor pre detí zamestnancov v krásnom prostredí.
Akcie pre zamestnancov .
Priveď svojho známeho a budeš odmenený.

Hľadáme nového kolegu na novovytvorené oddelenie tepelného opracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Strojárske vzdelanie.
Teoretické znalosti v oblasti procesu tepelného spracovania kovov.
Čítanie metalografických rozborov.
Príprava metalografických rozborov výhodou. ( mikroštruktúra )

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3769405  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac