Elektrikár - senior

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
IHNEĎ
1 050 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda od 1050 € v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností a individuálnych schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Elektroinštalácia silno aj slaboprúd.
 Vykonávanie dennej, týždennej, mesačnej a ročnej údržby na zariadeniach.
 Vykonávanie preventívnej údržby a kontroly výrobných a technologických zariadení.
 Realizácia bežných, stredných a generálnych opráv strojov a zariadení.
 Obsluha PC, programovanie a diagnostika riadiacich systémov ( S5, S7, SINUMERIK)
 Odstraňovanie elektrických a mechanických porúch na strojoch a zariadeniach.
 Identifikácia a špecifikácia príčin porúch na prevádzkovaných strojoch a zariadeniach.
 Zaisťovanie elektrických zariadení pred ich opravou a po ich oprave.
 Montáž mechanických a pneumatických komponentov.
 Operatívne riešenie vzniknutých technických problémov na zariadeniach.
 Optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie zmien, inovácií a výmeny jednotlivých používaných strojov a zariadení.
 Participácia na inštalácii nových zariadení.
 Vykonávanie funkčných skúšok strojov a zariadení.
 Vyhotovovanie a navrhovanie podkladov a dokumentácii el. rozvádzačov strojov a zariadení.
 Práca vo výškach, na pracovných plošinách a na rebríkoch.

Dobíjacie stravovacie karty v sume 3,83€/odpracovaný deň.
Zdarma ovocný bufet v spoločnosti.
Príspevok na dopravu až do výšky 100€ mesačne.
V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma.
Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom-Žarnovica a späť.
13.a14.plat
Príspevok na DDS vo výške 3% z hrubej mzdy.
Mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy .
Akcie pre zamestnancov .

Moderná nadnárodná strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou opracovania hliníka na pozíciu interného elektrikára hľadá práve Teba.
Neseď doma, pridaj sa k nám, spolu dokážeme viac...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, strojný zámočník, mechatronik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Stredoškolské vzdelanie technického zamerania odbor elektrikár – podmienka.
 §21 a §22-podmienka
 Predchádzajúce pracovné skúsenosti na rovnakej pozícii min.3 rokov – podmienka
 Predchádzajúce pracovné skúsenosti s obsluhou PC, programovanie a diagnostika riadiacich systémov ( S5, S7, SINUMERIK) min 2 roky podmienka
 Schopnosť čítať technické výkresy.
 spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, analytické, logické a technické myslenie
 Schopnosť rýchlo sa učiť.
 Práca na 3 zmennú prevádzku (7,5 hodinové pracovné zmeny)
(víkend= pohotovosť)
 nemecký jazyk – výhodou

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3464157  Megjelentetés dátuma: 7.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac