Vedúci údržby

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 1608, Žarnovica
Termín nástupu
IHNEĎ
1 900 EUR/mesiacZákladná BTT mzda od 1.900€ v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností a individuálnych schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná nadnárodná strojárska spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou opracovania hliníka, hľadá práve Teba!

Pracovná náplň:
 Riadenie oddelenia údržby – tím elektro-údržbárov a údržbárov cca 16
 Riadi, organizuje, plánuje a kontroluje kolektív pracovníkov zabezpečujúcich plánovane prehliadky technologických zariadení, preventívnu, prediktívnu a pohotovostnú činnosť
 Plánovanie údržby strojov vo výrobe, pravidelná údržba, prioritizácia pri operatívnej údržbe a výnimočných situáciách
 Riadenie, organizácia a zabezpečenie opráv s externými dodávateľskými firmami
 Zodpovedá za preventívnu, prediktívnu a reaktívnu údržbu
 Neustále zlepšovanie zabehnutých procesov a hľadanie možností znižovania nákladov
 Zodpovednosť za plánovanie a optimalizáciu procesov
 Vytváranie interných smerníc a štandardizovaných procesov
 Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

 13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne)
 Mesačný príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy.
 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.
 a ďalšie benefity budú predstavené kandidátom na osobnom pohovore

Hľadáme skúseného manažéra s praktickým a inovatívnym myslením .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Lean manažment - Pokročilý
Total Productive Maintenance TPM - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Výborný time manažment, plánovanie, organizačné schopnosti a technické myslenie.

Kandidát by mal mať znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, mechaniky.

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3990027  Megjelentetés dátuma: 5.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac