Zmenový majster

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 1608, Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi chod prevádzky na pridelenej výrobnej zmene (cca 30 zamestnancov).
Zabezpečuje bezporuchovosť procesu výroby, plnenie plánu výroby, dosahovanie kvantitatívnych a kvalitatívnych cieľov.
Zabezpečuje ľudské zdroje na zmene.
Zabezpečuje a organizuje výrobný proces (procesy).
Zabezpečuje dodržiavanie opatrení predpísaných v systéme kvality.
Vypracováva pracovné a nastavovacie návody.
Pravidelne monitoruje, vyhodnocuje a reportuje výrobné KPI.
Spolupracuje s ostatnými zmenovými majstrami, koordinátormi, výrobným manažérom a ostatnými oddeleniami, zdieľa informácie
Rieši problémové situácie na pracovnej zmene.
Vykonáva pravidelnú kontrolu výrobných liniek na zisťovanie nedostatkov vo výrobnom procese a zabezpečuje ich odstránenie.
Kontrola a dodržiavanie technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov.
Príprava podkladov pre výplaty zamestnancov.
Plnenie požiadaviek a príkazov nadriadených.

V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma.
Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne.
Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
Príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy.
Mesačné prémie do výšky 5% z HZM.
13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne).
Ďalšie benefity prezentované osobne.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame serióznu, stabilnú a dlhodobú prácu.
Práca v nadnárodnej spoločnosti.
Práca so špičkovými technológiami.
Práca na projektoch, kde sa posúvajú hranice automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Stredoškolské vzdelanie technického zamerania.
Minimálne 2 ročná prax s vedením ľudí vo výrobnej spoločnosti.
Skúsenosti z automotive priemyslu výhodou.
MS Office na pokročilej úrovni.
Znalosť princípov štíhlej výroby.
Záujem o počítačovo ovládané zariadenia.
Schopnosť čítať technické výkresy.
Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, zdravotná spôsobilosť, asertívne správanie, presnosť, tímová práca, samostatnosť, analytické, logické a technické myslenie, dobrá schopnosť riešenia problémov.
Nemecký jazyk – výhodou
Práca na 3 zmennú prevádzku (7,5 hodinové pracovné zmeny)
Energetický človek so zodpovedným prístupom a teamovým duchom. Odolnosť voči stresu.

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3514972  Megjelentetés dátuma: 19.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac