Mid PPC Špecialista

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh stratégie pre reklamné účty Google Ads na základe cieľov klientov a ich finančných možností
Tvorba a optimalizácia Google Ads kampaní
Sledovanie KPIs, analýza v Google Analytics
Tvorba reportov v Looker Studiu a prezentácia výsledkov klientom
Sledovanie trendov v oblasti digitálneho marketingu

Zabezpečený homeoffice s technickým vybavením
Značnú slobodu a flexibilitu
Pekné ohodnotenie
Vtipných kolegov, ktorí sa radi bavia
Príležitosť pracovať na zadaniach z rôznych segmetov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Data Studio - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3-ročné skúsenosti so správou PPC kampani (najlepšie v performance/digitálnej agentúre alebo na podobnej pozícii na strane klienta, preferujeme z ecommerce oblasti).
Silné analytické schopnosti a zmysel pre detail
Strategické myslenie a schopnosť plánovať
Mať chuť učiť sa
Komunikačné schopnosti
Schopnosť pracovať s dátami, ich analýzou a spracovaním
Gramatika na perfektnej úrovni
Schopnosť tvoriť kreatívne texty
Mať zvládnutú Google Ads certifikáciu
Orientuješ sa v Google Analytics 4 (alebo si na najlepšej ceste sa orientovať )
Vieš si vytvoriť report v Looker Studiu
Skúsenosť s Facebook Ads je výhoda
Skúsenosť s nástrojom Sklik je výhoda
Samostatná práca so zmyslom pre povinnosť ale aj práca v širšom kolektíve na komplexných zadaniach

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4542794  Megjelentetés dátuma: 21.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac