Obchodný zástupca pre online marketing v NetSuccess

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Od 800 Eur + obratové provízie . Výsledná úroveň základnej mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná digitálna agentúra hľadá zdatného riešiča a hľadača klientov, ktorému by sme zverili vyhľadávanie a riešenie problémov nových klientov. Táto pracovná pozícia je predovšetkým o komunikácii - so zákazníkmi a s členmi nášho týmu. Ako každá firma v oblasti online marketingu a IT, aj my riešime množstvo otázok, načo tu máme tím zdatných členov tímu. Úlohou obchodného zástupcu je zaručiť, že títo skvelí "onlajňáci" mali dostatok nových zaujímavých výziev v podobe otázok a požiadaviek od zákazníkov.
Jednoducho v bodoch:
- Komunikácia so zákazníkmi
- Vyhľadávanie nových príležitostí
- Príprava a prezentácia ponúk

- Adekvátne finančné ohodnotenie.
- Interné školenia.
- Veľká miera slobody a priestor pre iniciatívu. Šanca "zanechať stopu".
- Neformálna pracovná atmosféra. Naša firma naozaj funguje ako veľká rodina.
- Férový šéf, ktorý tu bude vždy pre Teba, pripravený Ti pomôcť sa zlepšovať.

Ak ťa zaujala naša ponuka, pošli nám svoj aktuálny životopis a NAPÍŠ NÁM:

Prečo ťa naša ponuka zaujala?

Prečo by sme si mali vybrať práve teba?
Tešíme sa na tvoje odpovede.

NEZABUDNI odpovedať na naše otázky, sme zvedaví :)
Pohovory sa budú konať formou osobného rozhovoru a budú prebiehať v mesiacoch Júl a August.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Si pozitívne naladený/á s aktívnym prístupom k práci aj k životu.
- Máš rád nové veci a neustále potrebuješ komunikovať?
- Orientuješ sa v online a IT prostredí a online reklame alebo máš schopnosť rýchlo sa učiť nové veci?
- Nebojíš sa argumentovať a ponúkať riešenia?
- Si tímový hráč, ale vieš pracovať aj samostatne?

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3446175  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 800 Eur + obratové provízie . Výsledná úroveň základnej mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností daného kandidáta.