Kvalitný web developer

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
november/december/január
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tohto prostredia* hľadáme:
- skúseného a rozhľadeného vývojára pre tvorbu webov
- so záujmom o nové technológie
- s reálnou praxou v TYPO3 alebo Wordpress

Prácou bude:
- vytváranie vysoko kvalitných webov pre významné firmy, tzn.
◦ spracovanie PSD
◦ vytvorenie, resp. úprava šablóny
◦ nasadenie do CMS
◦ doplnenie želaných funkcionalít
◦ nasadenie webu na webhosting
◦ drobné úlohy v zmysle podpory
- práca na webových aplikáciách
- iná práca, o ktorú budete mať záujem a my pre ňu biznis :)

Vítané vlastnosti:
- analytické myslenie
- samostatné rozmýšľanie
- schopnosť navrhovať vlastné riešenia
- záujem ísť aj mimo zaužívaných koľají

* čo je na tom linku zlé, resp. čo mohlo byť lepšie? Napíšte nám do správy spolu s CV ;-)

- Skutočne pružný pracovný čas
- Nemáme korporátne maniere: nepípame si dochádzku, nemusíte nosiť "badge"
- Príjemný a priateľský pracovný kolektív na úrovni rodinnej firmy
- Práca na zaujímavých projektoch aj pre známych veľkých klientov
- Homeoffice je u nás realita, nie buzzword
- Pozorné a slušné vedenie
- Dodržiavanie dohodnutých pravidiel
- Silné zázemie majiteľa
- Práca na projektoch, ktoré majú význam
- Stolný futbal, šípky a kolobežka v priestoroch firmy; krčmičky pre sociálne vyžitie po práci v blízkosti firmy :-)

Uchádzačov vyberáme priebežne na základe doterajších skúseností alebo preukázanej motivácie.
Pošlite nám svoj životopis a referencie (URL s popisom) z predchádzajúcich projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Expert
Adobe Photoshop - Základy
HTML - Expert
CSS - Expert
JavaScript - Expert
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Je pre nás dôležité, aby práca človeka bavila, aby mal k nej aktívny, pozitívny a zodpovedný prístup. Nehľadáme ľudí, ktorí chcú len „nejakú prácu“.

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2760719  Megjelentetés dátuma: 11.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou