IT technik

Netsoft s. r. o.

Miesto práce
1. mája 226/6, Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
700 - 1 200 EUR/mesiac700€ / mesiac + bonusy a osobnostné ohodnotenie v závislosti od šikovnosti a samostatnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hardvérové a softvérové opravy (diagnostika , inštalácia a výmena komponentov).
Inštalácia a nastavenie programov.
Aktualizácie programov a operačných systémov.
Inštalácie štruktúrovaných kabeláži a kamerových systémov.
Predaj a odborná pomoc zákazníkom pri výbere riešení.
Práca na diaľku u zákazníka a telefonická podpora.

Životopis, podrobnejšie popis doterajších pracovných skúseností.
Na pohovore budú formou testu a praktickej skúšky preverené znalosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Schopnosť učiť sa nové veci.
Samostatnosť a kreativita.

Spoločnosť je zameraná na poskytovanie služieb firemným zákazníkom.
Staráme sa o bezpečnosť, zálohovanie, správu PC a serverov, rozširovanie káblového pripojenia alebo wifi pokrytia areálov zákazníkov.
Čoraz väčšia časť nášho obratu je tvorená pravidelnou správou firemných sietí.
Vlastná predajňa.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3691437  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 1 200 EUR/mesiac700€ / mesiac + bonusy a osobnostné ohodnotenie v závislosti od šikovnosti a samostatnosti