IT referent - programátor

NETCON, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
1.11. - 15.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 - 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví tvorba a následná starostlivosť o web stránky a interné aplikácie, chceš sa zdokonalovať v tomto smere a riadiť si svoj pracovný deň podľa seba, pošli nám svoj životopis a využi príležitosť stať sa súčasťou tímu.

Čo od teba očakávame:
- vývoj a správa interných programových nástrojov
- napájanie na databázu Dibi - po novom Doctrine
- integrácia programových nástrojov do existujúceho SW prostredia
- Tvorba a údržba nových a existujúcich stránok.
- Technický support pre interné aplikácie
- Riešenie vzniknutých tiketov, incidentov a problémov
- Testovanie frontendu a backendu webových aplikácií

- flexibilná pracovná doba
- firemný telefón
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- osobný prístup, práca v mladom kolektíve.
- možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť jazyka PHP
- znalosť jazyka Javascript + JQuery
- skúsenosť s prácou v Doctrine
- znalosť systémov Wordpress a PrestaShop výhodou
- skúsenosť s prácou v Nette Framework
- programátorské myslenie a skúsenosti
- prehľad v oblasti informatiky
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Sme spoločnosť, ktorá sa venuje predaju bielej a čiernej techniky, poskytovaniu satelitných služieb a internetu a predaju digitálnej televízie.
ID: 3791268  Megjelentetés dátuma: 28.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 - 2000