Odborný predajca v interiérovom štúdiu NESIA

NESIA trade s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
900 EUR/mesiacVariabilná zložka v závislosti od obchodných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborného predajcu do etablovaného interiérového štúdia, ktorého nadchýna obchod a komunikácia so zákazníkmi.
- Aktívny predaj produktov, poskytovanie informácií o produktoch, budovanie vzťahu s potenciálnymi zákazníkmi
- Starostlivosť o zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva s cieľom vyriešiť potreby zákazníkov a nájsť „riešenie na mieru“
- Spracovanie cenovej a produktovej ponuky a následne spracovanie objednávok
- Práca s obchodným informačným sytémom
- Zabezpečovanie chodu štúdia.

Sme spoločnosť, ktorá neustále rastie a poskytujeme svojim zamestnancom možnosť sa nielen produktovo vzdelávať, ale aj byť aktívnou súčasťou spoločnosti.
- Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí
- Zaujímavý nástupný plat + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu
- Práca so širokým portfóliom produktov v najvyššej kvalite
- Možnosť spolupodieľať sa na tvorbe produktového portfólia a budovaní povedomia o značke

Budeme kontaktovať iba kandidátov s vyhovujúcimi životopismi. Nástupný plat budeme upravovať v závislosti od skúsenosti kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Odborný predajca

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii.
- Výborné zvládnuté komunikačné zručnosti
- Obchodné zručnosti a orientácia na výsledky
- Administratívne a organizačné zručnosti a schopnosť doťahovať projekty a obchody do úspešného konca
- Samostatnosť a spoľahlivosť

Vytvárame kolekciu nábytku a efektívny spôsob zariaďovania interiérov tak, aby sme rešpektujúc rozpočet našli to najlepšie, inšpiratívne a funkčné riešenie pre nášho klienta.
Chceme byť prvou voľbou pre ľudí s dobrým vkusom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3930733  Megjelentetés dátuma: 29.6.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac