Operátor výroby

Neo JL s.r.o.

Miesto práce
Komárno
1 200 EUR/mesiacStravné lístky, 13. a 14. plat, Príspevky do penzijného fondu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha linky pre povrchové úpravy valcov
• Obsluha valcovej brúsky
• Montáž a demontáž ložiskových telies
• Kontrola kvality vstupu a výstupu
• Obsluha žeriavu
• Práca s počítačom
• 3 zmenná prevádzka

• Práca pre stabilnú zahraničnú firmu
• mzdové príplatky podľa zákona (zmennosť - sviatky, víkendy, nočné príplatky)
• Stravné lístky
• 13. a 14. plat
• Príspevky do penzijného fondu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické - strojárske, elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
• technická zručnosť a myslenie
• Znalosť a prax v elektrotechnike výhodou
• Znalosť technológie povrchových úprav výhodou
• Prax na brúske valcov výhodou
• Žeriavnicky a viazačský preukaz výhodou

Neo Industries, založená v roku 1952, je svetovým lídrom v technológiách pre úpravu povrchov valcov. Spoločnosť Neo je priekopníkom v tvrdom chromovaní pracovných valcov od roku 1964 a je popredným dodávateľom pre chrómovanie, textúrovanie a brúsenie pracovných valcov.

Neo vytvára atmosféru excelentnosti v oblasti bezpečnosti, kvality, zodpovednosti za životné prostredie, neustáleho zlepšovania a dlhodobej stability v každej zo svojich prevádzok.

Neo je jednou z viac ako 35 spoločností vlastnených spoločnosťou Heico Companies so sídlom v Chicagu v štáte Illinois v USA. Ako súkromný dlhodobý investor poskytuje spoločnosť Heico svojim podnikom zdroje a stabilitu, ktoré potrebujú na to, aby vynikli na dnešnom konkurenčnom trhu.

ID: 4016739  Megjelentetés dátuma: 4.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac