Vedoucí fyzioterapeut

Nemocnice Milosrdných sester sv. Vincence de Paul

Místo práce
Kroměříž
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše nemocnice hledá vedoucího fyzioterapeuta - nástup možný ihned.

Možnost služebního auta.

Možnost kratšího úvazku.

Pro dojíždějící nabízíme firemní ubytování za zvýhodněnou cenu.

Našim zaměstnancům nabízíme různé firemní benefity, jako je příspěvek na dovolenou, WIP slevy při nákupu elektrospotřebičů, wifi na pracovišti zdarma, kaple pro osobní modlitbu, příspěvky za doporučení nového zaměstnance, atd.

Kontaktní osoba: sr. Damiána +420 573 353 164

Malý Val 1553, 767 01 Kroměříž

Nemocnice Milosrdných sester je nestátní zdravotnické zařízení následné péče.

Jeho zřizovatelem je Česká provincie Kongregace Milosrdných sester sv. Vincence de Paul se sídlem v Kroměříži.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4208414  Megjelentetés dátuma: 22.11.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 50 000 Kč/měsíc