Zdravotná sestra /pôrodná asistentka

Nemocnica Zvolen a. s.

Miesto práce
Kuzmányho nábrežie 28, okres Zvolen
Termín nástupu
ASAP
Platové podmienky v súlade so zákonom, upresnené na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná ošetrovateľská práca na lôžkových oddeleniach pre pacientov.
Príprava a podávanie liekov a liečiv, sledovanie ich účinkov.
Aktívna spolupráca s lekármi.
Odber biologického materiálu.
Vedenie zdravotnej dokumentácie.

Možnosť využitia firemnej permanentky na rôzne športoviská.
Teambuildingové akcie.
Práca v nadnárodnej, rastúcej, súkromnej spoločnosti.
Príjemné, moderné pracovné prostredie.

Odpovedať budeme uchádzačom, ktorí spĺňajú minimálne podmienky na vzdelanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Svedomitosť, zodpovednosť, empatický a citlivý prístup k pacientom, komunikatívnosť.

Naším mottom a dlhodobým cieľom je vybudovanie modernej nemocnice s kvalitnou zdravotnou starostlivosťou a empatickým prístupom ku všetkým potrebám našich klientov. Na splnenie tohto predsavzatia sme potrebovali nemocnicu ekonomicky zastabilizovať a pripraviť ju na ďalší efektívny rozvoj, ktorý prinesie ľuďom v regióne istotu, že dostanú kvalitnú a rýchlu lekársku pomoc.
Od 1.7. 2010 začala spoločnosť AGEL SK a.s. člen skupiny AGEL prevádzkovať nemocnicu vo Zvolene, ktorá jej bola odsúhlasená Banskobystrickým samosprávnym krajom do prenájmu, nájomnou zmluvou v ktorej je zahrnutý celkový hmotný aj nehmotný majetok.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2769339  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Platové podmienky v súlade so zákonom, upresnené na pohovore.