Lekár pracovná zdravotná služba

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Satinského 1, Staré Mesto
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy 2097,60€, ostatné mzdové náležitosti budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva a kontroluje preventívne prehliadky, diagnostickú a liečebnú činnosť v rozsahu príslušnej špecializačnej skúšky, poskytuje všeobecnú ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializačnej skúšky, úzko spolupracuje s hygienickou službou rezortu pri plnení úloh na úseku v oblasti verejného zdravotníctva, ostatná náplň práce bude upresnená na osobnom pohovore.

Svoju žiadosť a životopis pošlite na uvedený mail. Do predmetu uvedte pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v odbore všeobecné lekárstvo, špecializácia v odbore pracovné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 rokov

Hľadáme flexibilného, zodpovedného človeka s vysokou odbornosťou a s dobrým prístupom k pacientom i personálu nemocnice.

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1145626  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy 2097,60€, ostatné mzdové náležitosti budú upresnené na osobnom pohovore.