Plavčík

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Miesto práce
Omšenie
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
9.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

júl-august 2020 Dohoda o vykonaní práce - 350 hodín za dva mesiace
Dohľad plavčíka na krytom rekreačnom bazéne
Miesto výkonu práce Trenčianske Teplice-Omšenie
Vlastné rekreačné stredisko s jedným krytým bazénom
Žiadny cudzí ľudia, len rekreanti ZVJS,
Nenáročná práca pri dohľade nad jedným bazénom pre uzavretú spoločnosť
Možnosť animačného programu pre deti rekreantov

Všetci uchádzači budú pozvaní na stredisko na pohovor spojený s prehliadkou strediska.
Info o stredisku na http://www.zvjs.sk/?rekreacie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kurz vodnej záchrannej služby ( bronz - uzavreté plochy )

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1487054  Megjelentetés dátuma: 8.6.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac