Samostatný strážny oddelenia ochrany

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Súdna, Trenčín, Slove
Termín nástupu
ASAP, po splnení podmienok prijatia
997 EUR/mesiacNástupný plat: 997,00 Eur a po absolvovaní základného odborného vzdelania min. 1 045,50 Eur + započítaná odborná prax + po skončení skúšobnej doby priznanie osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje strážnu činnosť v Nemocnici pre obvinených a odsúdených a Ústave na výkon trestu odňatia slobody Trenčín.

* služobný pomer = stabilné zamestnanie,
* 100 % služobného platu počas dovolenky a pracovnej neschopnosti,
* možnosť kariérneho rastu,
* garantovaný nárast služobného platu v závislosti od dĺžky odbornej praxe o 6,1 %,
* 6 týždňov dovolenky,
* 2 týždňová rehabilitácia (od 35 rokov veku),
* vlastné kvalitné a zdravé stravovanie za 6.-€/mesiac,
* zdravotná starostlivosť priamo v ústave,
* bezplatná možnosť využívania posilňovne, plavárne, sauny,
* vlastné rekreačné zariadenia s bazénom a wellness,
* výhodný sociálny systém (zákon č. 328/2002 Z. z.),
* ďalšie informácie budú uchádzačom poskytnuté v rámci informatívneho pohovoru.

Informácie o výberovom konaní

Podmienky prijatia (§ 14 ods. 1 zákona č. 73/1998 Z. z.):
bezúhonnosť; spoľahlivosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť; zákaz inej zárobkovej činnosti ku dňu prijatia, vek minimálne 21 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Práca s počítačom - Základy

Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4029946  Megjelentetés dátuma: 5.2.2021  Alapbér (bruttó): 997 EUR/mesiac