Primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia - výberové konanie

Nemocnica Alexandra Wintera

Miesto práce
Piešťany
2 512 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy : 2512 €, + príplatok za riadenie + zvýšenie základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizovanie odbornej činnosti gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v súlade koncepciou odboru gynekológia a pôrodníctvo,
- samostatné vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v odbore gynekológia a pôrodníctvo.

- perspektíva odborného napredovania a stabilita pracovného miesta,
- možnosť pracovať v mladom kolektíve.

Riaditeľ Nemocnice Alexandra Wintera n.o. Piešťany vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie:
primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia

Kvalifikačné predpoklady, požiadavky a iné kritériá:
• VŠ vzdelanie II. stupňa – lekárska fakulta
• odborná prax najmenej 10 rokov
• špecializácia v odbore gynekológia a pôrodníctvo v zmysle platných právnych predpisov
• vypracovanie a predloženie projektu zameraného na chod, hospodárenie, ekonomiku oddelenia, stratégiu poskytovania zdravotnej starostlivosti, personálnu politiku, definovanie cieľa projektu a spôsob jeho dosiahnutia
• organizačné, riadiace a komunikatívne schopnosti
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
• občianska a morálna bezúhonnosť
• registrácia v Slovenskej lekárskej komore

Prihlášku, ktorej súčasťou musia byť:
• overené doklady o dosiahnutom vzdelaní a špecializácii
• štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej dĺžky odbornej praxe
• písomné čestné vyhlásenie o plnej spôsobilosti na právne úkony
• výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
• kópia dokladu o registrácii v Slovenskej lekárskej komore
• písomný súhlas uchádzača so spracovávaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania na miesto primára daného oddelenia
• písomný projekt
• mailový kontakt

doručte v termíne do 31.01.2021 vrátane v obálke s označením „Výberové konanie – primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia – neotvárať“ na adresu:

Nemocnica Alexandra Wintera n. o.
MUDr. Štefan Kóňa, riaditeľ
Wintrova 66
921 63 Piešťany

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárska fakulta, špecializácia v odbore gynekológia a pôrodníctvo

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. je zdravotníckym zariadením v kúpeľnom meste Piešťany a poskytuje zdravotnú starostlivosť v 7 lôžkových oddeleniach a 31 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výučbu študentov Fakulty zdravotníckych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3845352  Megjelentetés dátuma: 5.1.2021  Alapbér (bruttó): 2 512 EUR/mesiac