Mzdový účtovník / HR Administration Analyst SVK

Nemak Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom, Ladomerská Vieska
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 300 EUR/mesiac1100 - 1300 €, zahŕňa v sebe : základná mzda 900€ + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• na základe podkladov z dochádzkového systému zabezpečuje spracovanie miezd v zmysle platného Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy, až po kompletnú uzávierku, zaúčtovanie miezd v systéme Softip a ich odoslanie na účty zamestnancov v požadovanom termíne
• vykonáva všetky hlásenia na úrady (poisťovne, úrad práce, daňový úrad) súvisiace so mzdami
• zabezpečuje spracovanie hlásení o práceneschopnosti zamestnancov a ich následné odoslanie na Sociálnu poisťovňu
• spracováva mesačné výkazy do zdravotných poisťovní a soc.poisťovne a ich následné odoslanie prostredníctvom elektronických podateľní
• zabezpečuje odovzdávanie evidenčných listov dôchodkového zabezpečenia zamestnancom
• zabezpečuje podklady pre DDP
• sleduje a aplikuje aktuálnu pracovno-právnu legislatívu
• vypracováva štatistické hlásenia súvisiace so mzdami
• zodpovedá za spracovanie a výpočet ročného zúčtovania dane a poistného zamestnancov

-13. a 14. plat
- odmeny za vernosť po 1 roku v pracovnom pomere
- odmena za dochádzku (bez PN, OČR, návštevy u lekára, bez neospravedlnenej absencie) 100€ / mesačne
- poukážky na regeneráciu pracovnej sily 100 € / polročne
- bonus za odporučenie nového kolegu 350 €
- príspevky za darovanie krvi, zľavy na športové a kultúrne podujatia
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25 % z hrubého príjmu

Životopisy zasielajte na email: [email protected] alebo [email protected] alebo na adresu: Personálne oddelenie, Ladomerská Vieska 394, 965 01 Žiar nad Hronom.
Prípadne vyplňte žiadosť na recepcií spoločnosti Nemak Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• znalosť mzdového software Softip
• skúsenosti so mzdovou agendou (min. 2 roky)
• proaktívny prístup, analytické myslenie, vysoké pracovné nasadenie, komunikačné zručnosti
• anglický jazyk - výhodou

Nemak Slovakia s.r.o. - so sídlom v Žiari nad Hronom je popredným poskytovateľom inovatívnych riešení znižovania hmotnosti vozidiel pre svetový automobilový priemysel so zameraním na vývoj a výrobu hliníkových komponentov pre pohonné jednotky a časti karosérií.
Produkty sa vyrábajú technológiou gravitačného liatia do kokíl a zodpovedajú najvyšším kritériám kvality v automobilovom priemysle.
Spoločnosť rozširuje nielen svoje existujúce kapacity v oblasti hláv valcov, ale zároveň hľadá pre svoju divíziu v oblasti výroby štrukturálnych komponentov vhodných kandidátov so skúsenosťami s vysokotlakovým liatím.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3779484  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 300 EUR/mesiac1100 - 1300 €, zahŕňa v sebe : základná mzda 900€ + prémie