Kolega do kancelárie (Telefonický operátor)

Nelson Markets, s.r.o. (CZ)

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
FIX 800€ + provízie a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Co Ťa u nás čaká:
- budeš pracovať v internom systéme spoločnosti
- budeš s klientmi budovať vzťah a partnerstvo, stretávať sa s nimi na osobných schôdzkach a udržovať väzby telefonickou formou
- sleduješ aktuálny vývoj na trhu

Čím Ťa za dobrú prácu u nás odmeníme:
- nadštandardnú odmenu ponúka každý, my ti ju skutočne dáme + fix + provízie z obchodov
- krásny výhľad z budovy Ravak Buisness Center- celé know-how Ťa dôkladne naučíme, čaká Ťa rozsiahly a prepracovaný systém školení a vzdelávania, všetko samozrejmě v rámci pracovnej doby
- občerstvenie na pracovisku je pre nás samozrejmosťou
- poskytnuté bezplatné školenie

Naša spoločnosť je priamo nadviazaná na obchodníka ETX Capital, ktorý ma viac než 50 ročné skúsenosti a je garantom na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- si komunikatívny a nebojíš sa telefonovať
- máš čistý trestný register
- máš minimálne SŠ vzdelanie, prax pre nás nieje dôležitá
- cudzí jazyk výhodou ale nie podmienkou

Nelson Markets je česká servisná agentura, ktorej špecializáciou sú kapitálové trhy. Ponúkame kompletné služby v oblasti HR, vytvárame reklamné kampane, poskytujeme IT služby a taktiež PR komunikáciu. V rámci Nelson Markets s.r.o. poskytujeme komplexné služby naším klientom. Naša spoločnosť je priamo nadviazaná na obchodníka ETX Capital, ktorý ma viac než 50 ročné skúsenosti a je garantom na trhu.
ID: 3631347  Megjelentetés dátuma: 29.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: FIX 800€ + provízie a bonusy