Realitná maklérka - zabehnutá RK so sídlom v Ružinove

NELLY Reality III, s. r. o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí na pozíciu Realitná maklérka do našej kancelárie v Ružinove. Práca je vhodná pre dynamických ludí s obchodnými zručnosťami, s príjemným vystupovaním, výbornou komunikatívnosťou, a samostatnosťou. Výhodou (nie však podmienkou) je predchádzajúca prax so sprostredkovaním obchodu.

Práca realitného makléra zahŕňa:

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností

- práca s databázou nehnuteľností, komunikácia a starostlivosť o klientov

- vykonávanie obhliadok (popis, fotodokumentácia)

- styk s úradmi (notár, katastrálny úrad, banka...)

- zabezpečenie dokumentácie k uzatvoreniu obchodu

- vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek klienta

-flexibilné riešenie obchodných prípadov

Obsadzujeme 2 voľné pozície !!! - špecialista na predaj / prenajom

teoretické a praktické zaškolenie pre nových maklérov

žiadne vstupné poplatky

používanie PC a služobných telefónov v kancelárii

komplexná podpora pri práci - nových maklérov zaškolíme !!!

odmeňovanie podľa zrealizovaných obchodov

príjemný kolektív

flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám stručný životopis na email: [email protected]

Uchádzačov ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

pri práci je potrebné využívať vlastný automobil !!!

základná znalosť práce s PC (Word, internet, e-mail...)

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
obchodné zručnosti

Spoločnosť sa zaoberá realitnou a developerskou činnosťou s 11 ročnou praxou na trhu

Hlavnou náplňou práce realitnej kancelárie je poskytovanie profesionálneho a špičkového servisu v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2546781  Megjelentetés dátuma: 9.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: provízny systém odmeňovania