Reštaurácia SĽUK v Rusovciach zameraná na regionálnu gastronómiu príjme do svojho kolektívu kolegyňu/kolegu na pozíciu FB manager

NEKTAR PLUS s.r.o.

Miesto práce
Reštaurácia SĽUK, Bratislava-Rusovce-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v reštauračnom zariadení
Manažovanie reštaurácie
Práca s kasovým systémom Asseco bluegastro
Skladové hospodárstvo, inventúry, resptúry, dochádzkový systém
Objednávanie tovaru
Príprava podkladov pre účtovníka
Manažovanie zamestnancov
Práca na servise
Komunikácia so zákazníkmi
Viac na osobnom pohovore

Reštaurácia SĽUK sa nachádza v Brtislavskej časti Rusovce cca 13 minút od centra mesta, má vlastné parkovisko,cestou do a z práce nie su zápchy
Autobusové spojenie MHD
Otváracia doba od 11 do 22
Profesionálny a priateľský kolektív
Strava a pitný režim grátis
Ostatné na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft, Apple - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Zodpovednosť
Profesionálny prístup k práci

Spoločnosť NEKTAR PLUS s.r.o. prevádzkuje reštauráciu SĽUK v Bratislave - Rusovciach, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti kaštieľa a parku. Disponuje vlastným parkoviskom pre cca 100 áut. V budove sa nachádza folklórne umelecké teleso SĽUK (slovenský ľudový umelecký kolektív) Má vlastné divadlo s kapacitou 200 miest.
Reštaurácia má kapacitu 60 miest a v letných mesiacoch rozšírenú o terasové sedenie s kapacitou 100 miest.
Koncept reštaurácie je zameraný na regionálnu a sezónnu gastronómiu.
Klientela je prevažne slovenská , ale tešíme sa aj početnej zahraničnej

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3945958  Megjelentetés dátuma: 18.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac