Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Skladník + zástupca koordinátora skladu Trenčín

Nefab Packaging Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacDochádzkový bonus, osobné ohodnotenie, štvrťročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia distribučného skladu Trenčín počas neprítomnosti nadriadeného.
Príjem a výdaj tovaru podľa harmonogramu od zákazníckeho servisu a dennej operatívy.
Príjem tovaru – práca s počítačom
Návrhy na zlepšenie skladového hospodárstva a manipulácie s tovarom.
Riadenie a návrhy na evidenciu a sledovanie tovaru príjem - výdaj
Príprava a realizácia pravidelných a nepravidelných inventúr.
Výpomoc vo výrobe v situácii nedostatku kapacít.

- zabezpečené stravovanie/gastrolístky s výhodným príspevkom od zamestnávateľa
- dochádzkový bonus
- quality bonus
- osobné ohodnotenie / bonus
- športový deň, vianočný večierok
- darčekové kupóny/balíčky

Informácie o výberovom konaní

- jednozmenná prevádzka
Miesto výkonu práce: sklad Trenčín, Kukučínova 7491, Trenčín
Kontaktná osoba: Daniel Drha - 0915 391 308
Pri pohovore je potrebné sa preukázať antigénovým alebo PCR testom nie starším ako 3 dni.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Výdaj, vystavovanie dokumentov - Základy
Práca v ERP systéme-príjem materiálu - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax s vedením motor.vozidla nad 3,5t - držiteľ vodičského oprávnenia C- výhoda
- prax s obsluhou VZV výhodou - držiteľ preukazu obsluhy MV - v prípade potreby zabezpečíme preškolenie
- pracovitosť
- zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť

Spoločnosť Nefab je globálnym poskytovateľom priemyselných obalov, logistických a digitálnych služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4035317  Megjelentetés dátuma: 18.2.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac