Pracovník(čka) zákazníckeho servisu/

Nefab Packaging Slovakia, s.r.o.

Industrial Park Geňa, Ul. Zeppelina 2, 934 01 Levice, okres Levice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Min. Stredoškolské vzdelanie s maturitou/ resp. VŠ
Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom, pokročilá úroveň - nevyhnutná
Kombinácia angličtina/nemčina výhodou
Komunikačné schopnosti
Organizačné schopnosti
Znalosť Microsoft Office (Excel, Word), Outlook, Internet na úrovni užívateľ - nevyhnutná
Flexibilná úprava pracovného času v prípade potreby
Schopnosť pracovať v tíme a zvládať stresové situácie
Aktívny šofér/ka

Stabilné zázemie švédskej nadnárodnej spoločnosti
Zaujímavé platové podmienky
Prémiový systém
Možnosť ďalšieho vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti prosíme zasielať v slovenskom aj anglickom jazyku.
Pohovor na pracovnú pozíciu bude v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Zákaznícky servis

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nefab je globálny partner pre kompletné obalové riešenia a ponúka jednorazové, vratné obaly a príslušenstvo. Medzi náš sortiment patria obaly z preglejky, dreva, plastu, vlnitej lepenky a ocele, vnútorné výplne a fixácie materiálov ako EPE, EPS, drevo, papier, honeycomb, LDPE, kompletný program VCI balenia (ochrana pred koróziou) a ESD balenia (ochrana pred elektrostatickým výbojom), balenie nebezpečného tovaru a tiež rôzne príslušenstvo a doplnky a to všetko na mieru zákazníkovi!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3238928  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017