Manažér interiérových projektov

NED INTERIER, s. r. o.

Karloveské Rameno 5538/4a, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1 100-1 900 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a koordinácia tímu interných a externých projektantov
- riadenie, plánovanie a kontrola skupiny zamestnancov v oblasti plánovania a reportingu
- plánovanie, tvorba, správa, aktualizácia a archivácia projektovej dokumentácie všetkých stupňov
- zodpovednosť za termíny
- manažovanie a koordinácia projektov s investormi a dodávateľmi
- pravidelný reporting o činnosti úseku
- autorský dozor a koordinácia počas realizácie interiéru

- motivujúce finančné podmienky
-máme vlastnú výrobu nábytku a tak získaš neoceniteľné znalosti z konštrukcie a výroby nábytku.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti.
Životopis so svojim portfóliom zašlite na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, interiérový dizajnér

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Autodesk 3ds Max - Pokročilý
AutoCAD - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme tím skúsených architektov. Venujeme sa komplexnému riešeniu bývania našich klientov, súčasťou ktorého je aj interiérový dizajn. Pôsobíme v Bratislave, no našu prácu môžete vidieť na celom Slovensku aj v zahraničí.Snažíme sa vytvárať kvalitné návrhy interiérov.
www.nedinterier.sk
ID: 3447999  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100-1 900 Eur