Pracovníčka Nechtovyraj- obchod, pokladňa, sklad internetového obchodu

Nechtovyraj s.r.o.

Miesto práce
Brezno, Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2020
850 EUR/mesiacodmeny podľa tržieb a dochádzky, vianočné odmeny, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš u nás robiť?
- výdaj tovaru a komunikácia so zákazníkom
- príjem a manipulácia s tovarom
- práce v sklade
- balenie objednávok
- blokovanie na pokladni, práca s hotovosťou
- príjem a výdaj reklamácií - kontrola balenia a produktu (vráteného tovaru v 14 dňovej lehote)
- predaj vystaveného tovaru
- asistovaný predaj
- poradenstvo zákazníkom
Pracovná doba od 8:00 do 16:30 alebo od 7:00 do 15:30
Predjňa a sklad sa nachádzajú v Brezne na Mazorníku

bonusy/prémie
- osobný rast, rozvoj a získavanie skúseností v e-commerce
- zamestnanecké zľavy na produkty a služby
- stravné lístky
- firemné akce, teambuilding

Hľadáme spoľahlivú osobu pre vedenie skladových zásob, obsluhu eshopu, príjem a odosielanie balíkov, predaj produktov a služieb.
Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobú stabilnú prácu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- znalosti v oblasti modelácie nechtov, znalosť nášho sortimentu je plusom ale nie je to podmienka
-predajné zručnosti (máš skúsenosť s komunikáciou so zákazníkom za sebou)
- znalosť práce s PC a MS OFFICE (Excel, Word)
- veľmi dobré komunikačné schopnosti a prozákaznícky prístup
- chuť pracovať na sebe a vzdelávať sa
- dôslednosť a samostatnosť

Nechtovyraj.sk je nechtový e-shop aj so 4-mi kamennými predajňami a je tu pre Vás a vaše nechtíky už 10 rokov.
U nás nájdete všetko na gélové, akrylové či prírodné nechty a to za najlepšie ceny.
Tisícky farieb gélov,gé lakov a ozdôb Vás proste očarí.
S našim nechtovým materiálom budú patriť Vaše nechty k tým najkraším.
Expresné doručenie často aj do 24 hodín, darčeky k objednávkam, najnovšie trendy a profesionálny osobný prístup
Vždy sa snažíme pomôcť poradiť a v prípade reklamácie vyriešiť všetko čo najrýchlejšie
Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá
Za 10 rokov sme tu pre Vás za ten čas sme pre Vás expedovali viac než 180 tisíc objednávok.
ID: 3851322  Megjelentetés dátuma: 18.1.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac