Vodič MKD

NEC-TRANS s.r.o.

Miesto práce
Čadca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiac2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná spoločnosť hľadá vodičov MKD na 3- týždňové turnusy: AT, DE, FR, ES, na kolečkové prepravy SK-FR a taktiež vodičov na Rusko.
Výborné platové podmienky, podrobnosti pri osobnom stretnutí.
Nástup ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Medzinárodnú a tuzemskú kamiónovú prepravu realizujeme prostredníctvom vlastného vozového parku. V súčasnosti sa náš vozový park skladá zo 16 megových návesov, 4 návesy s prízdvihom, 15 štandardných návesov, 2 frigá. Náš vozový park smer rozšírili o podvalníkový náves, ktorým realizujeme nadrozmerné prepravy v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3647729  Megjelentetés dátuma: 18.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 - 2 000 EUR/mesiac2000