Logo NEBBIA, s. r. o.

Pracuj pre brand NEBBIA na predajni v Bratislave

NEBBIA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava Petržalka Einsteinova/MHD, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
5 EUR/hod.fix + dáme ti aj % z obratu a príplatky v rámci ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si tu správne! Práve hľadáme nových členov do nášho tímu v NEBBIA predajni v nákupnom centre Aupark Bratislava..

Ak máš pozitívny vzťah k fitness a športu ako takému, sme presne to miesto, kde by si sa mal/a ocitnúť. Ponúkame dlhodobú spoluprácu formou brigády a hľadáme kolegov/kolegyne, ktorí sa chcú zapojiť do nášho tímu a pomôcť nám udržať našu predajňu v TOP stave.

NEBBIA je známa svojim inovatívnym dizajnom, prvotriednymi materiálmi a pohodlným strihom, čo ju robí preferovanou voľbou medzi fitness nadšencami. Navyše, propaguje zdravý životný štýl a je pevnou súčasťou globálnej fitness scény. Takže ak hľadáš možnosť, ako si privyrobiť a zároveň sa rozvíjať, neváhaj a pridaj sa k nám v našej predajni Aupark Bratislava.​

Tvojou náplňou práce bude:

>> zodpovednosť za plynulý chod predajne
>> aktívna účasť na predaji značky NEBBIA a k tomu prislúchajúci zákaznícky servis
>> dodržovanie firemných štandardov
>> práca s tovarom: prevzatie, kontrola a reklamácia tovaru
>> starostlivosť o vizuálny vzhľad predajne

Pracujeme počas týždňa v čase od 10h do 21h. Cez víkendy už od 9h - do 21h.
Dôležitá je pre nás tvoja časová flexibilita a skúsenosti s predajom - bude sa to hodiť, na ostatné Ťa samozrejme zaškolíme:)
Na veku nezáleží, to, čo je podstatné, je práve Tvoje nadšenie pre prácu.

To ako predajňa vyzerá si môžeš pozrieť tu: https://www.westfield.com/slovakia/aupark/obchody-detail/nebbia/72475

Ale môžeš nás prísť pozrieť aj osobne, budeme sa tešiť:)

  • % z obratu za tvoju prácu a angažovanosť
  • Pracovné oblečenie, aby si vždy vyzeral/a profesionálne a štýlovo
  • Možnosť zúčastniť sa zaujímavých workshopov a podujatí, kde môžeš získať nové info
  • Príležitosť na osobný a kariérny rast prostredníctvom podpory a rozvoja zo strany nášho tímu

Verím, že ťa naša spoločnosť a ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v tejto oblasti je pre teba number 1, tak klikni na kontaktné údaje uvedené dolu.

Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta, a preto dáme odpoveď každému, kto príde do kontaktu s nami:)

TEAM NEBBIA

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment, marketing, obchod

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Jednanie so zákazníkmi - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Merchandising - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

predajca, asistent/tka predaja, zástupca vedúceho predajne

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PREDAJ je niečo čo ťa baví a napĺňa, v čom sa cítiš ako doma a s čím si dokážeš hravo poradiť.
Z toho, že odporučíš a poradíš zákazníkovi ten naj produkt máš super pocit.
Skúsenosti s vedením maloobchodnej prevádzky budú len výhodou:)
Príjemné vystupovanie a výborné komunikačné zručnosti, prozákaznícky prístup, zmysel pre detail.

NEBBIA, s.r.o. patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s., celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Tešíme sa na teba!
Yes You Can

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Kňavová
Tel.: +421903437556
E-mail: poslať životopis
ID: 3572225  Megjelentetés dátuma: 16.4.2024  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.