Skladník / skladníčka do skladu s NEBBIA produktami

NEBBIA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 117, Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacOdmeňovací systém bude predstavený na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj v kolektíve NEBBIA skladníkov, ktorí si hľadajú nového parťáka /parťáčku.
NEBBIA otvára brány skladu pre šikovného skladníka/čku na full-time. Jedná sa o jednozmennú pracovnú dobu od 8h - 16,30h od Po - Pia. V prípade výpredajov alebo inventúr občasne aj cez víkend.

Čaká ťa práca, kde cez tvoje ruky prejdú všetky naše aktuálne modely a launchnuté kolekcie. To všetko máš k dispozícii oveľa skôr, než naši zákazníci v eshopoch a na pultoch predajní.
Ak si fanúšik športu, fitnessu a hlavne brandu NEBBIA, máš o dôvod viac pridať sa k nám.

Práca v našom sklade má ten správny balans:

1. administratívne činnosti:
- práca vo firemnom systéme;
- fakturácia;
- objednávanie prepravy kuriérskych spoločností;
- vyskladňovanie tovarových zásob na základe prijatých objednávok v systéme;

2. manuálne činnosti:
- nakládka/vykládka - príjem/výdaj tovarových zásob;
- uskladnenie tovarových zásob do regálov/boxov a na miestach na to určených;
- balenie, lepenie balíkov a ich príprava na expedovanie;
- organizácia a kontrola skladu, realizácia inventúr na mesačnej báze – sčítavanie a kontrola aktuálneho množstva zásob v sklade, kontrola so stavom v systéme;
- realizácie drobných nákupov, odvoz poštových zásielok;
- odpadové hospodárstvo a rôzne pomocné práce (aj technického charakteru) podľa potreby a zadania nadriadeného manažéra skladu, či technického manažéra;
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Multisport karta (športové aktivity, wellness)
Neskutočné zľavy na nákup NEBBIA produktov
Flexibilné pracovné prostredie

Ja viem, že ťa naša spoločnosť oslovila, o to lepšie ak si sa našiel/našla v tejto pracovnej ponuke. Ak si myslíš, že spĺňaš všetky požiadavky, pošli svoje CV, je to na tebe akú formu zvolíš: [email protected].

Veľmi oceňujeme záujem všetkých kandidátov,
a tak tí, ktorí sa na danú pozíciu prihlásia, od nás obdržia odpoveď, či už bude potešujúca alebo nie.

za TEAM NEBBIA,
Zuzana
YES YOU CAN

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadujeme skúsenosti s prácou v sklade a so skladovým hospodárstvom, ak si vlastník preukazu VZV - máš navrch. Hľadáme uchádzačov/čky, ktorí už vedia čo práca v sklade obnáša a nezľaknú sa návalu povinností. Ak si zodpovedný/á, precízny/a a ešte stále bojuješ so stereotypnou prácou - poď pracovať k nám !

NEBBIA, s.r.o. patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s., celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Tešíme sa na teba!
Yes You Can
ID: 3515269  Megjelentetés dátuma: 10.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac