Manažér sociálnych sietí

NEBBIA, s. r. o.

Miesto práce
Dlhá 85, Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 300 EUR/mesiacnástupný plat dohodou prípadne v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SOCIAL MEDIA MANAGER WANTEEEED
Máš skúsenosti so správou Facebook-u, Instagram-u prípadne iných sociálnych sietí, sleduješ aktuálne trendy a uvedomuješ si silu týchto marketingových nástrojov?

Prahneš po tvorení jedinečného kontentu, ktorý rozrastie našu základňu followerov, zvýši interakcie, dosah a engagement no v neposlednom rade vybuduje v očiach našich zákazníkov love brand?

Tak sa jednoducho pripoj k NEBBIA, k tímu mladých, kreatívnych ľudí, ktorí firme denne prinášajú nové a originálne nápady a tvoje príspevky uvidia ľudia na celom svete.

Náš cieľ je jasný a spolu to dokážeme!

Tešiť sa môžeš na priateľskú firemnú klímu a príjemné a moderné prostredie s vlastnou Cafeteriou s rôznymi nápojmi alebo Chill zónou, kde si prečítaš svoju obľúbenú knihu alebo odbornú literatúru, ktorou podporíme tvoj rozvoj, prídeš na iné myšlienky a dobiješ svoju energiu.

Čo už ovládaš:
>> manažovanie a správa online aktivít na Facebook-u, Instagram-e, Youtube, LinkdIn-e
>> tvorenie content plánu a manažovanie postovania príspevkov na sociálnych sieťach
>> podieľanie sa na tvorbe a implementácii marketingovej stratégie
>> influencer marketing – výber influencerov s ohľadom na cieľovú skupinu, dohadovanie podmienok a riadenie spolupráce
>> spolupráca s mtg oddelením, brainstormovanie ohľadom stratégie, komunikácie, mtg aktivít, eventov, hlavných ideí a obsahu kampaní, blogov
>> mtg podpora ostatných oddelení
>> zákaznícky servis – odpovedanie na správy, dotazy a požiadavky od zákazníkov, komentáre pod príspevkami
>> sledovanie aktuálnych trendov v oblasti marketingu a sociálnych sieťach

V našej spoločnosti sa môžeš tešiť na:
Práca v skvelom kolektíve pre neustále rastúcu celosvetovo pôsobiacu spoločnosť
Možnosť cestovania po významných svetových výstavách a súťažiach a stretávanie sa so známymi hviezdami zo sveta fitness & bodybuilding
Rodinná atmosféra v kolektíve mladých ľudí, proaktívny kolektív (hoď na nás očko: https://nebbia.fitness/sk/b/team - a veľa ďalších kolegov ťa tu čaká!)
Moderné pracovné prostredie s mladým priateľským kolektívom a atmosférou
Firemné Teambuildingy, flexibilný pracovný čas,
MULTISPORT karta - benefitný systém využívania súboru relaxačných, športových aktivít
NEBBIA Cafeteria - s budgetom na nápoje
Zvýhodnené fitko, zľavy na NEBBIA oblečení
Chill zóna s budgetom na odbornú literatúru
inhouse angličtina,
firemný notebook, tel
Príležitostný home office, sick days a pod.

Verím, že ťa naša spoločnosť a ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v tejto oblasti je pre teba number one, tak nám pošli svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou a tiež nám napíš čo je v tvojom živote najväčším motorom a práci naj motiváciou. CV (s udelením súhlasu so spracovaním os. údajov) a ML zašli na e-mail: [email protected]

Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta, avšak vzhľadom na časovú náročnosť si vyhradzujeme právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

A teda v prípade, že ťa telefonicky alebo e-mailom nekontaktujeme a nepozveme na osobné stretnutie do dvoch týždňov od termínu ukončenia výberového konania považuj výberové konanie na túto pozíciu za uzavretú a personálne obsadenú vhodným kandidátom.

Napokon nám dovoľ, aby sme ťa informovali o tom, že v zmysle súhlasu so spracovaním osobných údajov budú tvoje osobné údaje ponechané v našej internej databáze uchádzačov a uchované po dobu jedného roka s cieľom kontaktovania ťa, v prípade rozširovania nášho NEBBIA teamu alebo uvoľnenia pracovného miesta. V rámci tejto doby tvoje osobné údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane a po uplynutí tejto doby budú z databázy vymazané. V prípade, že si neželáš aby sme tvoje os. údaje v našej databáze uchovávali nás kontaktuj na [email protected].

TEAM NEBBIA
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- záujem a orientácia o oblasť fitness, zdravý životný štýl a fashion
- záujem, orientácia a skúsenosti so správou sociálných sietí, príp. reklamy a PR, plánovaním a postovaním
veľkou výhodou pre teba budú:
- skúsenosť s komunikáciou so zákazníkmi v AJ
- skúsenosť so social media managementom
- skúsenosť s analytikou sociálnych sietí
- skúsenosti s prácou s textom, tvorbou online kampaní, contentu
- KREATIVITA, vysoká miera zainteresovanosti, proaktívnosť, vynikajúce komunikačné schopnosti

NEBBIA, s.r.o. patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s., celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Tešíme sa na teba!
Yes You Can
ID: 3513249  Megjelentetés dátuma: 25.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac