Grafický/á dizajnér/ka NEBBIA fitness

NEBBIA, s. r. o.

Miesto práce
Dlhá 85, Žilina
Termín nástupu
1.8.2022
1 000 - 1 470 EUR/mesiacv závislosti od zručností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Žijeme vo vizuálnej dobe, kde sa každý významný brand snaží odlíšiť a zaujať.

NEBBIA nie je výnimkou. Sú to vízie, prekonávanie očakávaní a dosahovanie okamžitých výsledkov, ktoré nás v tíme všetkých charakterizujú. Tvojim cieľom bude tvoriť moderný dizajn s úderným copy, ktorý predáva a pomôže nám osloviť davy fitness nadšencov. Pritom však chceme ostať autentickí, originálni a nadčasoví.

Čaká ťa u nás vlna novej inšpirácie, ak dýchaš pre grafiku, máš v merku všetky dizajnérske vychytávky a trendy tejto doby, dokážeš rýchlo a trefne navnímať NEBBIA štýl a máš cit pre detail. Hlavne nestrácajme čas experimentmi, veď menej je niekedy viac ;-)

Pošli nám ochutnávku svojej tvorby a budeš to ty, koho prácu budú vidieť ľudia na celom svete :-)

Tvojou náplňou práce bude:
>> príprava grafických podkladov na web,
>> príprava grafických podkladov na social media,
>> tvorba vizuálov GDN reklám, kampaní,
>> tvorba a zadávanie grafických podkladov do tlače, príprava katalógov, vizitiek, POS materiálov,
>> grafické spracovanie návrhov pri vývoji produktov (najmä logá, printy, štítky, kartičky, až po obalový materiál - spolupráca s hlavnou dizajnérkou)
>> spolupráca s marketingovým oddelení pri vytváraní kreatívnych koncepcií, určujúcich podobu a zameranie mtg komunikácie, reklamných kampaní, kooperácia najmä s content špecialistom, copywritterom, fotografom a pod.

Na oplátku sa môžeš tešiť na celkom zaujímavý benefitný systém, na ktorom sa snažíme neustále pracovať:

- prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
- mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou, kukni: https://nebbia.fitness/sk/b/team

a taktiež náš profil na WTTJ: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/nebbia
prípadne náš oficiálny LinkedIn NEBBIA

- flexibilný pracovný čas a time management, ktorý si budeš riadiť vo veľkej miere sám/a
- príležitostný home office
- 2 sick days v roku, ak sa necítiš dobre do práce nechoď, radšej to vylež!
- podpora relokácie
- skupinová INHOUSE angličtina so skúsenou lektorkou (príp. online)
- vlastná CAFETERIA - s budget-om na nápoje a snacks, rôzne vitamínové bomby, kvalitná káva, fit tyčinky, pudingy, panini na grille a pod.
- MULTISPORT karta - s ktorou v rámci SR a ČR využiješ množstvo športových a relaxačných zariadení, takže v pondelok fitko, v utorok sauna, streda lezecká stena vo štvrtok jóga a v piatok sa zwellnessuješ..využi čo len chceš :)
- zľavy na NEBBIA produkty
- CHILL zone s knižnicou, s budget-om na nákup odbornej literatúry
- firemný ntb, tel, automobil (na pracovný účel)
- LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY'S, teambuildingy, firemné narodeniny, vianočné adventné piatky, koncoročná párty..
- No a ten alkohol v chladničke tiež nie je len tak náhodou! :D

Verím, že ťa naša spoločnosť a ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v tejto oblasti je pre teba number one, tak nám pošli svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou + prilož SVOJE PORTFÓLIO a tiež nám napíš čo je v tvojom živote najväčším motorom a práci naj motiváciou. CV (s udelením súhlasu so spracovaním os. údajov) a ML zašli na e-mail: >>>> [email protected]

Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta, avšak vzhľadom na časovú náročnosť si vyhradzujeme právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

A teda v prípade, že ťa telefonicky alebo e-mailom nekontaktujeme a nepozveme na osobné stretnutie do dvoch týždňov od termínu ukončenia výberového konania považuj výberové konanie na túto pozíciu za uzavretú a personálne obsadenú vhodným kandidátom.

Napokon nám dovoľ, aby sme ťa informovali o tom, že v zmysle súhlasu so spracovaním osobných údajov budú tvoje osobné údaje ponechané v našej internej databáze uchádzačov a uchované po dobu jedného roka s cieľom kontaktovania ťa, v prípade rozširovania nášho NEBBIA teamu alebo uvoľnenia pracovného miesta. V rámci tejto doby tvoje osobné údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane a po uplynutí tejto doby budú z databázy vymazané. V prípade, že si neželáš aby sme tvoje os. údaje v našej databáze uchovávali nás kontaktuj na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, PR, grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

grafický dizajn

Počet rokov praxe

1

iniciatíva a aktívny prístup k práci
precíznosť, zmysel pre detail a presnosť
dodržiavanie termínov, organizovanie práce
komunikatívnosť, kreativita, tvorivosť
sledovanie trendov

NEBBIA, s.r.o. patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s., celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Tešíme sa na teba!
Yes You Can
ID: 2910858  Megjelentetés dátuma: 1.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac