Manažér pre samosprávu

NATUR-PACK, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 Eur (možné navýšenie po SD ) + trinásty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za komunikáciu so zástupcami miest a obcí a so zástupcami zberových spoločností s cieľom zabezpečiť funkčný systém triedeného zberu komunálnych odpadov na území samospráv
- navrhuje optimalizáciu systémov triedeného zberu komunálnych odpadov v samosprávach
- vykonáva kontrolnú činnosť plnenia povinností zberových spoločností – dodržiavanie harmonogramu zberu, spôsobu zberu, množstva vyzbieraných odpadov, pasportizácie zberných nádob a pod.
- zodpovedá za vykonanie náhodných analýz zloženia odpadu vo vybraných samosprávach a zberových spoločnostiach
- navrhuje a realizuje postupy pre získania nových partnerov z radov samospráv
- podieľa sa na pozitívnej propagácii spoločnosti, aktívne vystupuje a prezentuje spoločnosť na rôznych podujatiach so zameraním na problematiku odpadového hospodárstva
- aktívne sa zaujíma o problematiku odpadového hospodárstva v kontexte vývoja legislatívy
- zodpovedá za tímovú spoluprácu v rámci celej spoločnosti

- služobné auto
- notebook
- telefón
- čerpanie sociálneho fondu
- príspevok na ošatenie
- teambuilding
- homeoffice

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Vybraných uchádzačov budeme v krátkej dobe kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- prax obchodného zástupcu vítaná - prax v odpadovom hospodárstve je výhodou
- prirodzený obchodný talent
- orientácia na ciele spoločnosti
- zodpovednosť
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- samostatnosť a rozhodnosť
- iniciatívny prístup k práci
- odolnosť voči stresu
- časová flexibilita
- príjemné vystupovanie
- inovatívnosť

Spoločnosť NATUR-PACK, a.s. je Organizácia zodpovednosti výrobcov pre obaly s udelenou autorizáciou podľa § 89 ods. 1 písm. b), ktorá zabezpečuje pre výrobcov obalov plnenie povinností vyplývajúcich zo zákona o odpadoch č. 79/2015 Z.z.

Hlavným poslaním spoločnosti NATUR-PACK, a.s. je:

- zabezpečovať zber, zhodnocovanie a recykláciu pre všetky druhy odpadov z obalov v súlade s princípom rozšírenej zodpovednosti výrobcov,
- byť otvoreným a transparentným systémom pre subjekty podieľajúce sa na materiálovom toku odpadov z obalov a zabezpečovať ich rovnoprávne postavenie,
- efektívne a transparentne zabezpečovať plnenie povinností výrobcov obalov s dôrazom na dôslednú kontrolu finančných tokov vedúcu k minimalizácii nákladov pre účastníkov systému,
- realizovať a propagovať princíp rozšírenej zodpovednosti výrobcov ako základného princípu financovania zberu a zhodnocovania odpadov z obalov v SR,
- etablovať sa ako proklientsky orientovaná a profesionálna organizácia, ktorá zaručene a fundovane spravuje prenesené zodpovednosti zákonných povinností klientov,
- otvorená komunikácia a dialóg so všetkými partnermi a príslušnými orgánmi štátnej správy v oblasti životného prostredia,
- poskytovať klientom čo najkomplexnejšie služby v oblasti obalovej a odpadovej legislatívy
- podieľať sa na „vytváraní slovenskej obalovej legislatívy“,
- realizovať aktivity zamerané na zvyšovanie environmentálneho povedomia obyvateľov najmä v oblasti triedeného zberu a predchádzania vzniku odpadov,
- budovať vysoko profesionálny pracovný tím ukotvený nie len na vysokej odbornej zdatnosti, ale aj etike, tímovej práci a lojalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3761931  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 Eur (možné navýšenie po SD ) + trinásty plat